اخبار

کلیپ منتشر شده از آیفون ۱۲ پرو فریم و قاب پشتی آن را نشان می‌دهد

اخبار و افشگاری‌ها در باره نسل جدید آیفون هر روز بیشتر شده، رنگ و بوی واقعیت را به خود ‌می‌چشند.در حال حاظر یک کلیپ کوتاه از فریم و قاب پشتی آیفون ۱۲ پرو منتشر شده که بنظر می‌رسد همان نمونه اصلی باشد.

همانطور که در ویدئو و در گذشته دورن رنده‎‌‌ها دیده بودیم، ممکن است اپل از طراحی کلاسیک برای این نسل استفاده کند. طراحی و لبه های تخت فریم دستگاه ما را به یاد دوران طلایی آیفون ۴ و ۵ می‌اندازد. اما طراحی ماژول دوربین تقریبا با آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس مشابه بوده و سوارخ اضافی نیز برای سنسور LiDAR در نظر گرفته شده است.

همچنین در این کلیپ شاهد مکان دایره شکلی هستیم که احتمال می‌رود مکانی برای سیم پیچ و آهنر ربای شارژ بی‌سیم باشد. تا کنون ویدئوی از عملکرد و نوع طراحی نمایشگر دستگاه در دسترس نیست. امیدواریم اپل کمی از ناچ قطور خود کاهش داده و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی را شاهد باشیم.

مراسم بعدی اپل برای تاریخ ۲۵ شهریور ماه برنامه ریزی شده، اما معرفی آیفون های جدید در آن بعید است. به احتمال بسیاری امکان دارد که ما معرفی سری ۱۲ آیفون را در ماه اکتبر شاهد باشیم.

از طريق
gsmarena
منبع
EveryApplePro

عرفان عبدی

عرفان هستم متولد دی ماه سال ۷۹. علاقمند به دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی، در وقت آزادم درباره برنامه نویسی و طراحی وب مطالعه می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا