اخبار

تلفن Realme X50 Pro آپدیت آزمایشی اندروید ۱۱ را دریافت کرد

مدتی می‌شود که گوگل سیستم‌عامل اندروید ۱۱ را معرفی و به نمایش عموم قرار داده است. از روز گذشته تلفن‌های پیکسل گوگل در حال دریافت این آپدیت بزرگ هستند. حال شرکت ریلمی که از نخستین شرکت‌های ارائه دهنده اندروید ۱۱ برای کاربران خود است، این به‌روزرسانی را برای Realme X50 Pro به ارمغان آورده است.

اندروید ۱۱ بهینه سازی‌های بسیاری را به خود تجربه کرده است؛ از جمله آن‌ها ارائه تجربه بهتر در اعلان، پیام‌رسانی و دیگر موارد را شامل می‌شود.

ریلمی تنها به ۱۰۰ نفر از کاربران Realme X50 Pro را مجاز برای دریافت اندروید ۱۱ در نظر گرفته است. برای تهیه این به‌روزرسانی کاربران در ابتدا باید نسخه  RMX2076PU_11.A.35 سیستم‌عامل را نصب کنند. سپس به قسمت تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار مراجعه کنند ، روی نماد تنظیمات در گوشه بالا سمت راست> نسخه آزمایشی> جزئیات را وارد کنید> اکنون اعمال کنید.

در حال حاظر زمان عرضه آپدیت پایدار توسط این کمپانی معلوم نیست. در صورتی که این ۱۰۰ نفر اول اشکلات عمده‌ای را گزارش نکنند، آپدیت پایدار به سرعت بین تمامی کاربران پخش خواهد شد.

منبع
gsmarena

عرفان عبدی

عرفان هستم متولد دی ماه سال ۷۹. علاقمند به دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی، در وقت آزادم درباره برنامه نویسی و طراحی وب مطالعه می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا