مقاله و آموزش ها

کاربران اندرویدی گزینه بهتری برای یک رابطه عاشقانه نسبت به کاربران آیفون هستند

در مطالعه‌ای از ۲ هزار تفر سوالاتی در مورد عادات آزاردهنده با تلفن همراه که باعث می‌شود شریک‌شان از آن‌ها دلخور شوند، نتیجه آن جمع آوری شده‌ است. در مقاله مذکور به شدت نشان می‌دهد که در مجموع کاربران اندرویدی کمتر از کاربران آیفون مستعد انجام این روابط آزاردهنده هستند. به این ترتیب معقول است که بگوییم کاربران اندرویدی گزینه بهتری برای یک رابطه عاشقانه نسبت به کاربران آیفون هستند.

در بخش زیر نموداری را پیدا خواهید کرد که جزئیات برخی از یافته‌های مطالعات رفتاری را در بر می‌گیرد. ستون اول مربوط به از عادت‌های اشتباه با تلفن‌های هوشمند می‌باشد. دو ستون بعدی این احتمال را نشان می‌دهد کدانم دسته از کاربران آیفون و یا اندرویدی بیشتر این عادت‌های اشتباه را انجام می‌دهند. ستون نهایی مقدار تفاوت این رفتار‌ها میان این دو کاربران هستند. از آن‌جا که این رفتار‌ها ناخوشایند هستند، درصد پایین‌تر بهتر است:

با کمال تعجب، عادت بدی که افراد را بیشتر تحریک می‌کند، استفاده از تلفن در طول تماشای یک برنامه تلویزیونی یا فیلم بود. این مورد حتی از مواردی همچون پاسخ ندادن به متون و حتی لایک نکردن پست‌های شبکه‌های اجتماعی، بیشتر مردم را اعصبانی می‌کند. این مطالعه نشان می‌دهد که ۵۹ درصد کاربران اندرویدی و ۷۵ درصد کاربران آیفون احتمالا این رفتار را در طول تماشای فیلم انجام دهند.

  • یک مطالعه نشان می‌دهد کاربران اندرویدی گزینه بهتری برای یک رابطه عاشقانه نسبت به کاربران آیفون هستند
  • این مطالعه که بر روی ۲,۰۰۰ نفر انجام شده نشان یم‌هد که کاربران اندرویدی کمتر مستعد داشتن عادات آزاردهنده‌ای هستند که می‌توانند شریک خود را اعصبانی کند.

این بخش نیز می‌توانید نمودار دیگری را پیدا کنید. این بار می‌بینیم که اعداد بر اساس جنسیت جمع آوری شده‌اند. قرارگیری این ستون‌ها نیز نشانگر مقدار تنفر مردم را نسبت به رفتارهای اشتباه نشان می‌دهند.

بحث با استفاده از اعداد بسیار سخت است. اگرچه کاربران اندرویدی قطعا از وسوسه انجام این رفتارهای اشتباه مصون نیستند، اما درصد بیشتری از آن‌ها نسبت به کاربران آیفون از انجام این کارها اجتناب می‌کنند.

متاسفانه تمامی تحقیقات به منفعت کاربران اندرویدی نیستند. سال گذشته نشان داد که کاربران آیفون در رابطه عاشقانه تاریخ مهم‌های بیشتری را به خاطر می‌سپارند. احتمالا به دست آوردن یک شریک زندگی برای کاربران اندرویدی سخت از همتای آیفونی آن‌ها هستند، اما هنگامی وارد رابطه می‌شوند سعی می‌کنند مدت طولانی‌تری را با شریک خود سپری کنند.

منبع
androidauthority

عرفان عبدی

عرفان هستم متولد دی ماه سال ۷۹. علاقمند به دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی، در وقت آزادم درباره برنامه نویسی و طراحی وب مطالعه می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا