مقاله و آموزش ها

چگونه صدای پیشفرض دستیار گوگل را تغییر بدهیم؟

اگر از صدای پیش فرض دستیار گوگل خسته شدید و یا از آن متنفر هستید ، خوشحال می شوید  بدانید  که می توانید صدای جدید آن را فقط با چند حرکت ساده از میان تعداد زیادی صدای افراد مختلف انتخاب کنید ،حتی می توانید صدای افراد مشهوری مانند جان لجند یا عیسی ری را انتخاب کنید، در ادامه این آموزش همراه ما باشید.

نحوه تغییر صدای دستیار گوگل

ساده ترین راه برای تغییر صدای Google Assistant این است که ابتدا آن را راه اندازی کنید و سپس روی گوشه سمت راست و پایین بروی نماد قطب نما ضربه بزنید ، که شما را به صفحه دیگری می برد. در آنجا ، روی تصویر نمایه خود در بالا ضربه بزنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

قدم بعدی انتخاب برگه “Assistant” و سپس گزینه “Assistant voice” است. برای پیش نمایش صدای دستیار روی هر یک از دایره های رنگی ضربه بزنید و وقتی تصمیم گرفتید کدام را انتخاب کنید، صفحه را ببندید.

دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد چگونگی تغییر صدای دستیار گوگل:

  1. Google Assistant را اجرا کنید.
  2. بر روی نماد قطب نما در گوشه پایین سمت راست را انتخاب کنید.
  3. روی تصویر نمایه خود در بالا ضربه بزنید.
  4. گزینه “تنظیمات” را انتخاب کنید.
  5. به برگه “Assistant” بروید.
  6. گزینه “Assistant voice” را انتخاب کنید.
  7. صدای جدید دستیار گوگل را انتخاب و صفحه را ببندید.

به خاطر داشته باشید که می توانید صدای Google Assistant را نیز از طریق برنامه Google Home نیز تغییر دهید . فقط برنامه را از طریق تلفن خود راه اندازی کرده و سپس دستورالعمل ها را مرحله به مرحله ادامه دهید. 


در نهایت اینگونه می توانید صدای دستیار گوگل را فقط در دو دقیقه تغییر دهید.

منبع
androidauthority.com

عرفان عبدی

عرفان هستم متولد دی ماه سال ۷۹. علاقمند به دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی، در وقت آزادم درباره برنامه نویسی و طراحی وب مطالعه می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا