موبایل چی بخرم وب سایتی برای موبایل باز ها

آموزش نصب اندروید ۱۱ برای هر نوع تلفنی

298

اندروید ۱۱ سیستم عامل آینده گوگل بوده و در حال حاضر در حالت بتا و توسعه است. گوگل اولین پیش نمایش اندروید ۱۱ برای توسعه دهندگان منتشر کرد. سپس بعد از یک ماه نسخه دوم آن و در حال حاظر نسخه سوم آن را عرضه کرده است. در ادامه می توانید با آموزش  نصب اندروید ۱۱ برای هر نوع تلفنی همراه ما باشید.

این به روز رسانی با شماره ساخت RPP3.200230.017 ارائه شده و همراه با بسته امنیتی ماه جاری میلادی عرضه می شود. همچنین این آپدیت با خدمات Google Play 20.12.14 اجرا خواهد شد.

اگر قبلا نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید ۱۱ را داشته باشید گوگل امکان بروزرسانی DP3 را از طریق بروزرسانی OTA ارائه می دهد.

دانلود نسخه توسعه دهندگان اندروید ۱۱

گوگل این پیش نمایش را برای تلفن های غیر پیکسل نیز فراهم آورده است. در صورتی که تصمیم گرفته اید Android 11 DP3 را در تلفتان نصب و از این سیستم عامل جدید بهره ببرید از بخش دانلود، بارگیری و با آموزش نصب همراه باشید. این نسخه بر روی هر نوع سخت افزاری عم از ARM64 و X86_64 نصب می شود. همچنین برای راحتی شما دو نسخه به همراه خدمات گوگل پلی و بدون آن فراهم کرده ایم.

لینک دانلود :

پیش نیاز ها :

  • از تلفن خودتان پشتیبانی کامل تهیه کنید. ( بسیار مهم )
  • بوت لودر تلفنتان باز باشد.
  • کاستوم ریکاوری TWRP  یا هر نوع دیگر بر روی گوشی مورد نظر نصب باشد.
  • کاستوم رام اندروید ۱۰ مخصوص گوشیتان را دانلود کنید( نوع آن مهم نیست ).

آموزش نصب سوم نسخه توسعه دهندگان اندروید ۱۱

انجام این مراحل بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید آن را نصب و لذتش را ببرید.

مراحل آموزش :

۱. نسخه پشتیبانی گوشیتان را در یک مکان امن ذخیره کنید.

۲. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. بعد از استخراج کامل دو فایل System.img و vbmeta.img را مشاهده خواهید کرد.

۳. اگر تلفنتان از MicroSD پشتیبانی می کند، کاستوم رام اندروید ۱۰ و دو فایل استخراج شده را درون آن بریزید.

۴. تلفنتان را خاموش و وارد کاستوم ریکاوری شوید ( میانبر ها در هر تلفن فرق می کند و به خاطر آن اشاره نکرده ایم).

۵. در کاستوم ریکاوری به Wipe> advanced Wipe بروید و

dalvik / ART cache

cache

system

data

را انتخاب و پاک کنید.

۶. به گزینه Install رفته و از پوشه ای که فایل را کپی کرده اید ، کاستوم رام را پیدا و آن را نصب کنید. اگر آن ها را نشان نمی دهد به Wipe > Format data رفته و کلمه ‘yes’ را تایپ و اینتر را بزنید. حال آن را نشان خواهد داد.

۷. در کاستوم ریکاوری به Wipe> advanced Wipe بروید و Dalvik_cache, cache, System/System_root را انتخاب و پاک کنید.

۸. حالا دوباره به Install رفته و Install Image را انتخاب کنید. سپس system.img ( این فایل را از طریق فایل بارگیری شده استخراج کرده بودید.) را انتخاب و در پنجره جدید تیک System Image Option را فعال و سوایپ کرده تا نصب شود.

۹. پس از نصب هر دو پرونده به خانه TWRP برگردید. سپس به Reboot> System بروید.

اتمام مراحل آموزش

حال شما می توانید آینده اندروید را بر روی گوشیتان خود قبل از دیگران تجربه کنید. شما می توانید همین فرآیند را برای نصب توسعه دهندگان جدید استفاده کنید.


در پایان امیدوارم آموزش نصب اندروید ۱۱ برای هر نوع تلفنی برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که تمایل به پیشرفت ما دارید، می توانید با اشتراک گذاری لینک و مطالب سایت، کمکی در مسیر پیشرفت به ما بکنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.