مقاله و آموزش ها

آموزش اضافه کردن افکت به پیام‌ها در دایرکت اینستاگرام

دیگر لازم نیست پیام‌های شما در دایرکت اینستاگرام ساده به نظر برسند. با ویژگی جدید اضافه شده کاربران می‌توانند بر روی پیام های خود قبل از ارسال آنها افکت خاصی اضافه کنند. برای آشنایی با این قابلیت در ادامه با ما در آموزش اضافه کردن افکت به پیام‌ها در دایرکت اینستاگرام همراه باشید.

توجه: برای دسترسی به این ویژگی بایستی یکپارچگی با Facebook Messenger را فعال نمایید. علاوه بر اضافه کردن افکت، کاربران می‌توانند به دوستان فیسبوکی خود از طریق اینستاگرام پیام ارسال کنند.

آموزش اضافه کردن افکت به پیام‌ها در دایرکت اینستاگرام

در شروع کار برنامه اینستاگرام را بر روی تلفن اندرویدی یا آیفون خود اجرا نمایید. سپس با ضربه زدن به آیکون مسنجر، قرار گرفته در گوشه بالا سمت راست،  به دایرکت مراجعه کنید. حال از میان مکالمه ‌های خود، موردی را انتخاب نمایید که می‌خواهید برای آن پیام افکت دار ارسال بکنید.

پیام خود را در جعبه تعبیه شده تایپ نمایید. هنگامی که شروع به تایپ کردن کنید، میانبر دوربین در سمت چپ با آِکون ذره‌بین جایگزین خواهد شد. هنگامی که پیام خود را به صورت کامل نوشتید رو آیکون مذکور ضربه بزنید.

پس از آن، در قسمت فوق منویی ظاهر خواهد شد که پیام‌تان را با چهار افکت مختلف و جذاب نمایش خواهد داد. تمامی این فیلتر‌ها دارای انیمیشن بوده که هر کدام واکنش‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند.  به صورت نمونه با انتخاب افکت قلب و ارسال پیام، پس از لمس بر روی پیام قلب‌ها روی پیام به حالت بالون به پرواز در می‌آیند.

در موردی دیگر، جعبه هدیه پیام شما را پنهان خواهد کرد و تنها زمانی آن را به فرد مقابل نشان خواهد داد که جعبه مذکور را لمس کند. علاوه بر پنهان شدن پیام، باز شدن جعبه کادو همراه فوران کاغذ رنگی و لرزشی کوچک برای فرد گیرنده پیام خواهد بود.

به لطف آپدیت‌های  بین پلتفرمی مجموعه فیسبوک، کاربران می‌توانند پیام‎‌هاری ارسالی خود را شخصی سازی کنند. علاوه بر آن می‌توان در دایرکت اینستاگرام با استفاده از ویژگی موسوم به  Vanish Mode پیام ناپدید شونده ارسال کنند.


در پایان امیدواریم مطلب آموزش اضافه کردن افکت به پیام‌ها در دایرکت اینستاگرام برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که تمایل به پیشرفت ما دارید، می توانید با اشتراک گذاری لینک و مطالب سایت، کمکی در مسیر پیشرفت به ما بکنید.

اگر مشکلی داشتید آن را در بخش کامنت یا در گروه پرسش و پاسخ درمیان بگذارید.

منبع
howtogeek

عرفان عبدی

عرفان هستم متولد دی ماه سال ۷۹. علاقمند به دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی، در وقت آزادم درباره برنامه نویسی و طراحی وب مطالعه می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا