دربارۀ ما

موبایل چی بخرم؟، رسانۀ آموزشی و راهنمای خرید در حوضه تکنولوژی، صبح یک روز تابستانی، یعنی ۳ تیرماه ۱۳۹۵ در تلگرام شروع به فعالیت کرد. با فراز و فرودهای فراروان در این شبکه اجتماعی محبوب، سرانجام تصمیم گرفته شد که سهمی در وب فارسی نیز داشته باشیم. به این ترتیب ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ اولین مطلب وب‌سایت موبایل چی بخرم؟ تحت عنوان شماره گذاری پردازنده های Kryo در چیپست های کوالکام اسنپدراگون چگونه است ؟ منتشر شد. علاوه بر محتوای متنی، برای پیشرفت کار تصمیم به انتشار محتوای ویدئویی در یوتیوب نیز گرفته‌ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

محتوایی که ما تولید می‌کنیم، حول چهار محور اصلی می‌چرخد:

  1. راهنمای خرید : مهم‌ترین بخش این رسانه که از عنوان سایت نیز مشخص می‌باشد، راهنمای خرید درست و اصولی موبایل و گجت‌های هوشمند است. به این ترتیب ما با مقایسه چندین محصول با یک‌دیگر به شما می‌گوییم که چه محصولی بسته به نیاز و بودجه‌تان بهتر است که آن را خریداری کنید.
  2. مقاله و آموزش ها : پس از خرید هر محصولی بایستی با روش کار آن آشنا شوید. به این ترتیب تصمیم به ارائه آموزش‌هایی مبتدی تا پشرفته کردیم. علاوه بر آموزش، محتواهای مقاله محوری را ارائه می‌دهیم به موضوعات مختلفی از دسته
  3. دانلود : بخش دانلود همانطور که از عنوان آن مشخص است که به مطالب دانلود باز می‌گردد. مانند : والپیپر، ابزار، رام رسمی، کاستوم رام و …
  4. برنامه و بازی : در این بخش سعی می‌کنیم برای شما بهترین برنامه‌ و بازی‌ها را معرفی کنیم تا از آن‌ها لذت کافی را ببرید.

امیدورایم با ارائه محتواهای درخشان و مفید بتوانیم یک خرید مطمئن را در این بازار پرتلاطم موبایل کشورمان داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا